Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna1 » O firmie
Szukaj produktu
Kontakt
  • Wimar Tech Sp. z o.o. SP.K.
    ul. Błońska 13, 93-564 Łódź
    Regon: 101589760
    NIP: 729 270 33 95
  • E-mail:tomasz@wimar.net.pl
  • Telefon42 684 36 90
  • Godziny działania sklepucodziennie 8.00 - 16.00

O firmie

Firma Wimar Tech działa na rynku od 25 lat zajmując się kompleksową obsługą szwalni oraz zakładów odzieżowych. Od lat znani jesteśmy z profesjonalnej obsługi serwisowej. W naszej ofercie znajdują się podstawowe maszyny szwalnicze typu stebnówka, owerlok, maszyny drabinkowe marki HIKARI, maszyny do szycia bardzo ciężkiego marki GOLDEN WHEEL, automaty szwalnicze oraz maszyny typu dziurkarka, guzikarka, ryglówka marki SUPREME.
 

Na przestrzeni ostatnich lat zaobserwowaliśmy bardzo duży wzrost zainteresowania firm odzieżowych tematem automatyzacji produkcji. Z tego też w względu w naszej firmie powstał dział automatyzacji produkcji. Do Państwa dyspozycji oddajemy sztab mechaników, automatyków oraz konstruktorów, którzy zaprojektują i zbudują automat do szycia powtarzalnych procedur dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Automatyzacja produkcji pozwala zaoszczędzić czas oraz co za tym idzie pieniądze a także znacznie zwiększyć, jakość i powtarzalność wykonywanej produkcji. Zaawansowane automaty do szycia rozwiązują także problemy kadrowe, gdyż od operatora urządzenia nie wymaga się doświadczenia w zawodzie ani też konkretnej wiedzy. Do szycia na automatach przyuczona może być praktycznie każda osoba w bardzo krótkim czasie.
 

Odpowiadając także na zapotrzebowanie wciąż rozwijającego się w Polsce rynku produkcji obuwia, tapicerki meblarskiej oraz samochodowej do kraju sprowadziliśmy markę GOLDEN WHEEL. Są to maszyny do szycia ekstra ciężkiego. Bardzo zaawansowane technologicznie i niesamowicie trwałe. Marka ta bardzo dobrze przyjęła się w Polsce i ma obecnie wielu użytkowników, którzy nie zamieniliby by tych maszyn na żadne inne. Maszyny te oferowane są także w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.
 

Dla producentów odzieży mamy także szeroką gamę maszyn podstawowych marki HIKARI. Jest to marka, która w obecnej chwili jest jednym z największych producentów maszyn na rynku Azjatyckim. Owerloki automatyczne Hikari to w tej chwili najchętniej kupowane maszyny na świecie. Dzieje się tak głównie, dlatego że firma ta kładzie bardzo duży nacisk, na jakość wykonywanych produktów oraz na ich zaawansowanie technologiczne. Maszyny zbudowane są w taki sposób, aby praca na nich była przyjemna i bezproblemowa. Projekty są ciągle rozwijane i każdego roku mają miejsce prezentacje nowych zaktualizowanych maszyn.
 

Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy z naszą firmą. Gwarantujemy Państwu, że sprzedawane przez nas maszyny będą najwyższej jakości. Na wszystkie urządzenia dajemy dwa lata gwarancji. Dysponujemy kadrą bardzo kompetentnych oraz doświadczonych handlowców, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz pomogą w doborze odpowiedniego dla Państw sprzętu. Oferujemy także profesjonalne i szybkie wsparcie serwisowe. Posiadamy obszerny magazyn części zamiennych oraz sztab doświadczonych mechaników, którzy poradzą sobie z każdą naprawą. Ich wiedza jest często niezastąpiona w czasie procesu doboru odpowiednich rozwiązań oraz na etapie budowy kompleksowych linii produkcyjnych.


Przejdź do strony głównej